Postulaty hrubieszowskiej lewicy pod adresem Oddziału ZUS w Biłgoraju

Na wniosek Zarządu Powiatowego SLD w Hrubieszowie poniżej publikuję postulaty hrubieszowskiej lewicy skierowane do Oddziału ZUS w Biłgoraju w sprawie przeniesienia pracy wszelkich komisji lekarskich dotyczących mieszkańców naszego miasta i naszego powiatu z biłgorajskiego ZUS do Inspektoratu ZUS w Hrubieszowie.

POSTULAT HRUBIESZOWSKIEJ LEWICY

Rada Powiatowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej, na prośbę mieszkańców Hrubieszowa, wystąpiła z inicjatywą przeniesienia do Hrubieszowa lekarskich komisji orzekających w sprawach mieszkańców naszego miasta i powiatu hrubieszowskiego. Wystosowano pisemny postulat do Dyrekcji Oddziału ZUS w Biłgoraju, aby przeniósł pracę wszelkich komisji lekarskich dotyczących mieszkańców naszego miasta i naszego powiatu z biłgorajskiego ZUS do Inspektoratu ZUS w Hrubieszowie.

O wyżej wymienionej inicjatywie powiadomiono Inspektorat ZUS Hrubieszowie i Starostwo Powiatowe jednocześnie prosząc o poparcie inicjatywy Rady Powiatowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Hrubieszowie.

Pełna treść rzeczonego pisma w załączeniu.

Przewodniczący Rady Powiatowej SLD

w Hrubieszowie

Piotr Szeląg

Pismo do Dyrektora Oddziału ZUS w Biłgoraju skierowane przez Radę Powiatową SLD w Hrubieszowie

Poleć, udostępnij !

Permalink do tego artykułu: http://suflerob.o11.pl/?p=13588

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.