Demolka na trybunach hrubieszowskiego stadionu miejskiego

W nocy z 24 na 25 grudnia 2020 r., a więc w wigilię jednego z najważniejszych świąt religijnych w roku, na trybunach stadionu miejskiego w Hrubieszowie przy ul. Ciesielczuka 2, zarządzanego przez Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, doszło do zniszczenia wielu krzesełek plastikowych. Rozmiar zniszczeń wskazuje na to, że „niszczycieli” musiało być wielu lub musieli mieć wiele czasu i poczucia anonimowości dopuszczając się tego czynu.

Zastanawiam się czy towarzyszyła im także świadomość, że dopuszczają się niszczenia mienia, które jest naszym wspólnym dobrem – ich także – i zaledwie kilka lat temu zostało sporym wysiłkiem budżetu miasta pozyskane.

Na prośbę wielu mieszkańców północnej części miasta oraz wielu osób uprawiających sporty i korzystających z obiektów stadionu o różnych porach (także wczesnoporannych i wieczornych), HOSiR zdecydował się na ułatwienie korzystania z tego terenu i obiektów poprzez pozostawianie otwartych furtek wejściowych przez całą dobę.

Czy tak będzie nadal?

Nie zdziwię się jeżeli kierownictwo HOSiR-u wprowadzi ograniczenia w tym zakresie, a ponadto w dniu dzisiejszym dyrektor HOSiR złożył zawiadomienie o zdarzeniu w Komendzie Powiatowej Policji.

Na ten temat także na portalu lubiehrubie.pl  TUTAJ 

Poleć, udostępnij !

Permalink do tego artykułu: http://suflerob.o11.pl/?p=15019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.