Wypowiedzenia z pracy, gotowość pracowników szpitala do strajku, grupa wsparcia dla szpitala, oplakatowany powiat, kolejny wniosek radnych opozycji o zwołanie sesji nadzwyczajnej rady powiatu.

Wypowiedzenia z pracy, gotowość pracowników szpitala do strajku, grupa wsparcia dla szpitala, oplakatowany powiat, kolejny wniosek radnych opozycji o zwołanie sesji nadzwyczajnej rady powiatu. Nie bez powodu więc autor agdy swój sobotni, obszerny artykuł „Hrubieszów: Szpital gotowy do strajku, mieszkańcy do protestu. Co na to dyrektorka?” na portalu „Dziennika Wschodniego” rozpoczyna od słów „Pracownicy szpitala w Hrubieszowie zgłosili gotowość do strajku. To ich odpowiedź na zmianę dyrektora i konflikt z władzami powiatu. Mieszkańcy utworzyli w mediach społecznościowych grupę wsparcia. W trzy dni, blisko 1000 osób stanęło wirtualnie murem za medykami.”

Całość artykułu można przeczytać na portalu „Dziennika Wschodniego” TUTAJ

 W przestrzeni publicznej pojawiła się także informacja o rodzącej się inicjatywie w sprawie organizacji referendum w sprawie odwołania rady powiatu, a w weekend  cały powiat oblepiony został plakatami z wezwaniami pod adresem Starosty i PSL jw.

Czegoś takiego w powiecie hrubieszowskim jeszcze nie było.

Poleć, udostępnij !

Permalink do tego artykułu: http://suflerob.o11.pl/?p=15330

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.