Podziękowanie od Dowódcy 2.Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego

W trakcie Koncertu Galowego, Jubileuszowego XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej Wojska Polskiego – Hrubieszów 2021wiele osób, wśród których miałem zaszczyt także się znaleźć, wyróżnionych zostało pamiątkowym ryngrafem Dowódcy 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego płk Jakuba Garbowskiego.

Miło było znaleźć się w gronie osób, reprezentujących różne instytucje i profesje, które przyczyniły się do powstania Festiwalu i jego kontynuacji przez minione 25 lat. Szczególnie w okresach trudnych, które w jego historii niestety, ale także miały miejsce i były powodem rodzących się momentami wątpliwości czy aby uda się go kontynuować.

Mając powyższe na uwadze przyjmowałem to okolicznościowe  wyróżnienie z rąk Pana Pułkownika ze świadomością, że na ten jubileuszowy dorobek festiwalowy złożyła się aktywność bardzo wielu osób, przede wszystkim mieszkańców naszego powiatu, bardzo często bezimiennych i niestety czasami zapomnianych.

Byli wśród nich członkowie Stowarzyszenia „Bezpieczny Powiat Hrubieszowski”, którzy udzielili przyzwolenia na angażowanie się stowarzyszenia w to przedsięwzięcie. Było wielu działaczy samorządów hrubieszowskich, przedsiębiorców, działaczy organizacji pozarządowych, działaczy organizacji kombatanckich, żołnierzy hrubieszowskiego garnizonu oraz wiele osób nie zrzeszonych w żadnych organizacjach, wspierających organizację kolejnych festiwali.

Warto i należy o nich pamiętać !

Dlatego też przyjętym wyróżnieniem dzielę się ze wszystkimi, którzy w niedzielne popołudnie na scenie festiwalowej w Hrubieszowskim Domu Kultury nie znaleźli się, a zrobili wiele dla trwania Festiwalu.

 

Poleć, udostępnij !

Permalink do tego artykułu: http://suflerob.o11.pl/?p=15641

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.