Na spacerek w deszczu najlepiej ul. Polną

Postulatom w sprawie remontu chodnika przy ul. Polnej (droga powiatowa) na odcinku od pawilonu „Groszek” do ul. Kolejowej nie tylko broda urosła, ale i zdążyła już posiwieć. Nic to, kto by się tam przejmował dziurami w chodniku. Do tego jeszcze przy jakiejś tam Polnej oraz w mieścinie, którą zarządza burmistrz mówiąc najdelikatniej niezbyt lubiany przez włodarzy powiatu.

Zresztą Ci ostatni mają przecież na głowie sprawy znacznie ważniejsze niż dziury w chodniku przy ul. Polnej. Chociażby dzikich kopalni piasku w Strzyżowie i Podhorcach czy remontu dróg zdewastowanych przez budowniczych obwodnicy Hrubieszowa.

A przecież nie tylko te sprawy zaprzątają głowy włodarzom powiatu. Można by wymieniać i wymieniać. Lista jak na moje rozeznanie jest długa.

Mimo wszystko radnych powiatu z terenu miasta oraz pana starostę ze starościńskimi urzędnikami od dróg, chodników itp. serdecznie zapraszam na spacer ulicą Polną.

Najlepiej kiedy będzie padał deszcz albo tuż po.

Tak aby buciki można było zamoczyć skutecznie, a przy odrobinie szczęścia może nawet czyjąś kosteczkę udało by się skręcić w wypełnionych deszczówką dziurach w chodniku.

A pana burmistrza zachęcam i namawiam do skutecznego wyegzekwowania od władz powiatu remontu chodnika przy ul. Polnej.

Bo jeżeli sami mieszkańcy będą musieli zabiegać o odpowiedni stan ulic i chodników w naszym mieście, to może się okazać, że władze miejskie są nam niepotrzebne.

I co wtedy ?

Poleć, udostępnij !

Permalink do tego artykułu: http://suflerob.o11.pl/?p=3942

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.