Na nowy rok szkolny 2019/2020 z nową panią dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Od dzisiaj tj. 1 września 2019 roku Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Hrubieszowie kierować będzie Pani Ilona Puszek. Stanowisko Dyrektora tej placówki będzie pełnić przez  okres pięciu lat szkolnych.

W związku z upływem kadencji dotychczasowego dyrektora, konkurs na to stanowisko zarząd powiatu ogłosił 30 kwietnia 2019 r., a w wyniku jego rozstrzygnięcia (zgłosiło się dwie kandydatki) w dniu 19 lipca br. postanowił powierzyć to stanowisko pani Puszek.

W dniu 29 sierpnia Starosta Hrubieszowski Pani Maryla Symczuk przekazała nowej pani dyrektor Poradni dokumenty dotyczące jej stosunku pracy. Więcej na ten temat pod adresem https://www.facebook.com/starostwo.hrubieszow/?modal=admin_todo_tour

Do wczoraj (31.08.2019 r.) obowiązki dyrektora Poradni przez okres 5 lat pełniła Teresa Perechubko-Mirosław, która do 2018 r. sprawowała także funkcję Przewodniczącej Rady Powiatowej SLD w Hrubieszowie.

Jest to trzecia zmiana na stanowisku kierownika powiatowej jednostki organizacyjnej w obecnej kadencji władz samorządowych powiatu.. Wcześniej nastąpiły w Powiatowym Zarządzie Dróg i Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej.

 

Poleć, udostępnij !

Permalink do tego artykułu: http://suflerob.o11.pl/?p=7215

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.