Pogrom Unii Hrubieszów w Łęcznej w VI kolejce IV ligi

W meczu szóstej kolejki IV ligi Unia Hrubieszów uległa wysoko w meczu wyjazdowym Górnikowi II Łęczna S.A. 1 : 7. Cztery bramki dla zespołu Górnika zdobyli: Jakub Zagórski, Dominik Lewandowski, Przemysław Banaszek i Jakub Cielebąk, zawodnicy pierwszego zespołu Górnika, grającego w II Lidze. Zwracałem uwagę na taką możliwość, graniczącą z pewnością, podczas meczu pucharowego Unii z Huczwą Tyszowce. Nie przepuszczałem jednak, że może się to zakończyć aż tak wysoką przegraną.

Kolejną piłkę „za kołnierz” zaliczył w tym meczu bramkarz Unii Jakub Wyłupek, umożliwiając zdobycie bramki dla Górnika przez Jakuba Zagórskiego strzałem z własnej połowy pod poprzeczkę.

W kontekście tej sytuacji rodzi się pytanie. Czy nikt w Unii nie potrafi wytłumaczyć temu młodemu człowiekowi, na czym polega gra bramkarza ?

Mecz Kryształu Werbkowice z Huczwą Tyszowce, ku powszechnemu zaskoczeniu zakończył się przegraną Kryształu na własnym boisku 2 : 4 co zadecydowało o tym, że znalazł się na 15, przedostatnim miejscu w tabeli. Wygląda na to, że Kryształ nadal jest w kryzysie, a jego miejsca w strefie spadkowej nie pamiętamy od lat.  

Po zwycięstwie w meczu z Kryształem, Huczwa ze strefy spadkowej wywindowała się aż na 9 miejsce w tabeli i widać po dzisiejszym wyniku, że „odpuszczenie” meczu pucharowego z Unią było działaniem zaplanowanym, nastawionym na osiągnięcie celu ligowego w meczu z Kryształem.

Udało się i trzeba im pogratulować strategii.

W 7 kolejce spotkań IV ligi Unia Hrubieszów będzie podejmować u siebie zespół Lublinianki. Mecz zostanie rozegrany 14 września br. o godz. 11.00 na stadionie miejskim przy ul. Ciesielczuka w Hrubieszowie. Kryształ Werbkowice natomiast w meczu wyjazdowym zmierzy się z Lewartem. Mecz ten zostanie rozegrany 15 września br. o godz, 16.00 w Lubartowie.

Komplet wyników i terminarz IV ligi jak zwykle w zakładce menu „IV liga lubelska”. 

 

 

 

 

Poleć, udostępnij !

Permalink do tego artykułu: http://suflerob.o11.pl/?p=7266

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.