Piotr Szeląg, kandydat lewicy na posła rozpoczął oficjalnie swoją kampanię wyborczą

Kandydat Lewicy na posła do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z Okręgu Wyborczego Nr 7 Piotr Szeląg w dniu 07.09.2019 roku spotkaniem z wyborcami i młodzieżą rozpoczął oficjalnie kampanię wyborczą.

A oto co podczas spotkania Piotr Szeląg powiedział: ,,Priorytetem wyborczym jest dla mnie dobro mieszkańców wsi i miasteczek Lubelszczyzny, szczególnie mojej ukochanej ziemi hrubieszowskiej, której jestem synem. Pragnę poszanowania prawa, przestrzegania konstytucji oraz postrzegania człowieka przez pryzmat jego pracy i godności. Rodzina jest dla mnie nie tylko wsparciem, ale podstawą funkcjonowania społeczeństwa. Sądzę, że nadszedł czas, gdy mam już ustabilizowaną pozycję zawodową i życiową, aby oddać trochę energii Ziemi, która mnie wykarmiła, ukształtowała, nauczyła szacunku dla innych, bo cytując poetę: ,, Mnie ta Ziemia od innych droższa, ani chcę ani umiem stąd odejść”. Bardzo wysoka 2 pozycja na liście wyborczej zobowiązuje. Jest szansą dla mnie i dla nas wszystkich mieszkańców ziemi hrubieszowskiej”.

Kandydat na posła zwrócił się do wyborców słowami

 „Kochany wyborco: ,, nie pytaj co Ci dała ta Ziemia. Powiedz co Ty możesz zrobić dla Niej. A możesz! Oddaj głos na posła, który tu się urodził, tu pracuje i tu pozostanie, bo tu jest jego miejsce, jego rodzina i groby bliskich. Liczę na Państwa pomoc, wsparcie, życzliwość i głosy. Proszę o zaufanie”.

Piotr Szeląg

Uwaga ! Materiał tekstowy i fotograficzny został dostarczony przez kandydata na posła.

 

 

Poleć, udostępnij !

Permalink do tego artykułu: http://suflerob.o11.pl/?p=7290

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.