List otwarty Piotra Szeląga, kandydata na posła do mieszkańców Hrubieszowa i Ziemi Hrubieszowskiej

Szanowni Państwo. Zbliżają się wybory do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Wybierając posłów i senatorów, decydujecie w jakim kraju chcecie żyć. W jakim kraju będziecie żyli Wy, Wasze dzieci i Wasze wnuki.

Mieszkańcy Ziemi Hrubieszowskiej – weźmy sprawy w swoje ręce, zagłosujmy według własnego sumienia i jak nam serce podpowiada! Głosujmy na kandydata stąd – który tu urodził się, tu uczył się i tu pracuje. Hrubieszów zasługuje na swojego posła, który będzie reprezentował nas w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej.

Hrubieszów zasługuje na posła, który zna mieszkańców, który zna nasze problemy i troski. Hrubieszów zasługuje na posła, z którym będzie można porozmawiać tu na miejscu, nie w Warszawie, Lublinie, czy innym mieście.

Hrubieszów zasługuje na posła, który tu wróci, bo tu jest jego dom, rodzina, groby bliskich. A my będziemy mogli zapytać go „Co dla tej Ziemi zrobiłeś?”.

Jest szansa na wyborczy sukces. Szansa, której nie można zmarnować. Bądźmy ponad partyjnymi podziałami i zagłosujmy na kandydata wiarygodnego, stabilnego, który swoją pracą służy mieszkańcom. Nie dzielmy się, a działajmy wspólnie dla dobra Ziemi Hrubieszowskiej.

Życzę wszystkim abyśmy 13 października 2019 r. dokonali słusznego wyboru.

 Z prośbą o zaufanie

Kandydat na posła

Lista nr.3 Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Pozycja nr. 2

Piotr Szeląg

Materiał wyborczy KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej dostarczony przez kandydata.

Poleć, udostępnij !

Permalink do tego artykułu: http://suflerob.o11.pl/?p=7473

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.