Kolejne wygrane Unii i Kryształu

We wczorajszych (sobota, 19.10) meczach 12 kolejki IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów i Kryształ Werbkowice podtrzymały dobrą passę z kolejki jedenastej i wygrały swoje mecze.

Unia na swoim boisku pokonała „odwiecznego” rywala Huczwę Tyszowce 2 : 0, chociaż od 37 min. Po czerwonej kartce dla Dominika Kazana grała w dziesiątkę. Oprócz „czerwieni” piłkarze Unii otrzymali jeszcze 3 kartki żółte, a więc można powiedzieć, że było nie tylko skutecznie, ale i kolorowo.

Interesującego podsumowania tego meczu w wywiadzie dla „Dziennika Wschodniego” dokonał trener unitów Dariusz Herbin, cytuję ”– Te punkty bardzo cieszą, bo zdobyliśmy je z naszym bezpośrednim rywalem – mówi Dariusz Herbin, szkoleniowiec zespołu z Hrubieszowa. – Jesteśmy nieprzewidywalni, nigdy nie wiadomo, co wykombinujemy. Tak samo było w meczu z Huczwą, bo rzadko zdarza się, żeby wygrać mimo czerwonej kartki, którą dostało się jeszcze przed przerwą – dodaje opiekun Unii”.

Nic dodać, nic ująć !

Więcej o tym meczu w artykule „Unia Hrubieszów – Huczwa Tyszowce 2 : 0. Nigdy nie wiadomo co wykombinują” na portalu „Dziennika Wschodniego” TUTAJ, a także w artykule Anny Sobka „Scenariusz na miarę Alfreda Chitchocka” na portalu lubsport.pl TUTAJ

Po 12 kolejkach Unia ma na swoim koncie 13 pkt. i zajmuje 11 miejsce w tabeli.

Kryształ Werbkowice w meczu wyjazdowym pokazał wreszcie swoją jakość, pokonując miejscową Victorię 4 : 1 i z dorobkiem 11 pkt. zajmuje 13 miejsce w tabeli.

Gospodarz tych zwodów podobnie jak Unia również mecz kończyłó w dziesiątkę. „Czerwień” dla piłkarza Victorii skutkowała jednak –zdaniem jej trenera – zdecydowanie inaczej.

Więcej o meczu Victoria – Kryształ w materiale Mateusza Łagożnego „Czerwona kartka wpłynęła na przebieg rywalizacji Victorii z Kryształem” na portalu lubsport.pl TUTAJ

 Następne mecze (13 kolejka) w niedzielę 27 października br. nasze zespoły rozegrają z zespołami z czuba tabeli IV ligi. Unia wyjeżdża do Lubartowa gdzie o godz. 13.00 zmierzy się z miejscowym Lewartem, a Kryształ podejmie u siebie o godz. 14.00 Granit Bychawa.

 

Poleć, udostępnij !

Permalink do tego artykułu: http://suflerob.o11.pl/?p=7506

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.