Wicepremier Jacek Sasin odwiedził Hrubieszów

W dniu dzisiejszym (sobota, 26.20) o godz. 10.30 Wicepremier Jacek Sasin spotkał się na hrubieszowskim rynku z mieszkańcami powiatu hrubieszowskiego. W imieniu własnym oraz zgromadzonych na rynku, Wicepremiera powitała Maryla Symczuk Starosta Hrubieszowski, która przypomniała, że w ostatnich wyborach parlamentarnych w naszym okręgu wyborczym Wicepremier zdobył mandat posła z listy PiS, uzyskując bardzo duże poparcie wyborców. Były także kwiaty i podziękowania od mieszkańców Hrubieszowa i powiatu.

Zabierając głos Wicepremier Sasin podziękował zebranym za poparcie w wyborach – co nie jest niestety praktyką powszechną – oraz ponownie podkreślił, że Hrubieszów i powiat hrubieszowski zasługują na wsparcie swoich inicjatyw ze strony rządu, a także zwrócił uwagę na zgodną współpracę samorządów powiatowego i miejskiego.

Po spotkaniu na rynku w starostwie powiatowym odbyło się spotkanie Wicepremiera z radnymi i działaczami hrubieszowskich samorządów.

Wicepremier Jacek Sasin w ostatnich wyborach do Sejmu RP startował z pierwszego miejsca listy PiS uzyskując poparcie 91.241 wyborców, tj. 22,7 % wszystkich głosów oddanych w tym okręgu na listę PiS.

Poleć, udostępnij !

Permalink do tego artykułu: http://suflerob.o11.pl/?p=7517

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.