Święto Powiatowej Biblioteki Publicznej im. prof. Wiktora Zina w Hrubieszowie

Wczoraj (środa, 18.09) w sali widowiskowej Hrubieszowskiego Domu Kultury odbyło się wydarzenie „Świętuj z Biblioteką – promuj kulturę i modę na czytanie !”, które zostało wpisane w obchody 590-lecia Powiatu Hrubieszowskiego.

Wśród licznych gości przybyłych na to wydarzenie obecni byli Maryla Symczyk Starosta Hrubieszowski, Aneta Karpiuk Przewodnicząca Rady Powiatu Hrubieszowskiego, Paweł Wojciechowski Zastępca Burmistrza Miasta oraz Anna Naja Przewodnicząca Rady Miejskiej.

Wydarzenie to było okazją do podsumowania 20-letniej działalności Powiatowej Biblioteki Publicznej oraz 10-tej rocznicy nadania jej imienia prof. Wiktora Zina.

W programie wydarzenia znalazły się także wspomnienia o Profesorze Wiktorze Zinie, podsumowanie konkursu fotograficznego „Czytanie nadal w modzie”, wręczcie nagród i  wyróżnień dla autorów najlepszych prac konkursowych oraz wystawa prac konkursowych.

Wydarzenie zakończył koncert zespołu PLATEAU, którego występ nagradzany był licznymi oklaskami, wspólnym śpiewem i kilkoma bisami.

 

 

Poleć, udostępnij !

Permalink do tego artykułu: https://suflerob.o11.pl/?p=7328

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.